Cennik przesyłek MIĘDZYNARODOWYCH

Cennik usług

Cennik przesyłek zwrotnych

Cennik dodatkowych usług PBH Logistics

Częste pytania do cen i państw

Zależy jaką przesyłkę nadajesz. Do ceny podstawowej za transport (określonej wg wagi) możesz zamówić ubezpieczenie czy pobranie. Jeśli Twoja przesyłka przekracza maksymalny dozwolony wymiar wtedy firma kurierska dolicza opłatę za ponadgabarytową przesyłkę. Wymiary paczek dla poszczególnych firm znajdziesz w cenniku.
Jesteśmy w stanie przewieźć prawie cokolwiek. W podstawowej ofercie znajdziesz  najczęściej wybierane opcje. Jeśli jednak chcesz wysłać gdzieś indziej, zapewnimy przesyłki np. do Japonii. Napisz do nas i ustalimy szczegóły.

1. Regularne odbiory

Jeżeli posiadacie kilka przesyłek dziennie możemy ustalić ich regularne odbiory. Napisz do nas obchod@postabezhranic.cz

2. Osobiście

Przesyłki możecie nadać w naszych punktach w Cieszynie, Pradze (CZ) oraz Zline (CZ). W przypadku Cieszyna oraz Pragi osobiste dostawy ustalamy indywidualnie.

3. Konsolidowanie

Jeżeli nie odpowiada Państwu żadna z powyższych możliwości możecie spakować wszystkie przesyłki do jednej dużej paczki (konsolidacja) i w tej formie wysłać do naszego punktu. My je rozpakujemy i prześlemy dalej w świat. Prosimy pamiętajcie, by na każdej przesyłce znajdowała się etykieta, którą można wygenerować na koncie klienta on-line.

Jeżeli adresat nie odebrał przesyłki przesyłka wróci do naszego centrum logistycznego. Następnie zostanie ona doręczona do Państwa. Cennik logiostyki zwrotnej znajduje się tutaj.

Jeżeli adresat przesyłkę odebrał, ale chce zwrócić ją do Państwa, może wysłać przesyłkę na nasz adres do zwrotów w danym kraju. W adresie powinien podać pierwotnego nadawcę – wystraczy Państwa numer klienta. W razie chęci skorzystania z naszych adresów zwrotnych prosimy o kontakt na info@postabezhranic.cz.

Oczywiście. Ceny przewozu całych palet są zawsze indywidualne. Prosimy zatem wcześniej o kontakt w celu ustalenia ceny za taki transport